Joint meeting of the Ministry of Silence and the Central Bank on banking issues related to production and trade
جلسه مشترک وزارت صمت و بانک مرکزی در خصوص مسائل بانکی مربوط به حوزه تولید و تجارت برگزار شد
22 تیر 1400
Promoting the share of sesame products in the country's export basket
ارتقای سهم محصولات کنجدی در سبد صادرات کشور
23 تیر 1400

حضور ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی و دام و طیور عراق

Iran's participation in the 12th International Exhibition of Agriculture, Livestock and Poultry in Iraq
مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران از حضور ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی و دام و طیور عراق خبر داد.
مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجازت ایران از حضور ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی و دام و طیور عراق خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، فرزاد پیلتن با بیان این خبر اظهار داشت: این نمایشگاه روز ۱۹ تیرماه در محل نمایشگاه بین‌المللی عراق با حضور ۲۵۰ شرکت از کشورهای عراق، ایران، ترکیه، هلند، آلمان، ایتالیا، فرانسه، چین، عربستان سعودی و اردن در فضایی به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع افتتاح شد.
وی افزود: در این دوره از نمایشگاه که با شعار "خودکفایی و امنیت غذایی" برگزار شد، ۱۰ واحد تولیدی ایرانی در قالب پاویون ایران با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و همکاری رایزنی بازرگانی این سازمان در عراق در فضایی به مساحت ۵۰۰ متر مربع حضور یافته‌اند.
مدیر کل دفتر عربی و آفریقایی گفت: بر اساس برنامه‌های سازمان توسعه تجارت ایران در زمینه معرفی محصولات صادراتی کشورمان به کشورهای همسایه از جمله عراق مشارکت در حداقل ۱۰ نمایشگاه بین‌المللی عراق و برگزاری حداقل ۱۰ نمایشگاه اختصاصی ایران در شهرهای مختلف عراق در دستور کار قرار گرفته است.
به گفته وی عراق دومین شریک صادراتی ایران در جهان و اولین شریک کشورمان در میان کشورهای همسایه و یکی از بازارهای عمده محصولات کشاورزی کشور محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیدار
فارسی