شرکت مدیریت صادرات کویر نگین بین الملل کیهان به شماره ثبت 50659 با اتکا به پشتوانه تجربی، علمی، مالی و اجرایی سهامداران خود و با شعار « با ما باندیشید تا موفق تر شوید...» فعالیت رسمی خود را در تاریخ 1392/06/02 آغاز نمود.
هدف اصلی از تشکیل این شرکت، تجمیع فعالیت ها و توانمندی های سهامداران و مدیران شرکت در جهت توسعه بازرگانی خارجی با روشهای علمی در چهارچوب قواعد مدیریت صادرات در شرایط خاص اقتصادی کشور عزیزمان می باشد. سهامداران، مدیران، کارکنان و شرکای تجاری شرکت برای نیل به این هدف هم قسم و هم راستا می باشند.
ما در اولین فعالیت بین المللی خود موفق به عقد قرارداد نمایندگی انحصاری با یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نوشیدنی سالم در کشور ترکیه شدیم و پس از ثبت و اخذ مجوز فعالیت شرکت های خارجی در مرکز امور اصناف و بازرگانان و اخذ پروانه بهداشتی واردات از سازمان غذا و دارو و سایر مراحل قانونی طی مدت سه سال در اردیبهشت ماه 1395، اقدام به واردات و توزیع این محصول به عنوان سالم ترین نوشیدنی تخمیری در کشور کردیم.
در تاریخ 1393/06/08 با عزم و همکاری همه همکاران موفق به استقرار نظام مدیریت کیفیت و اخذ گواهینامه استاندارد ISO9001:2008 شدیم.
از ابتدای سال 1393 مهمترین هدف خود را با توجه با وضعیت اقتصادی کشور و نیاز به توسعه صادرات غیر نفتی، بر پایه شناخت محصولات تولید داخل با مزیت نسبی صادراتی و همزمان ارزیابی و شناسایی بازارهای دارای شرایط بالقوه برای محصولات ایرانی با استفاده از ابزارهای تحلیل بازار مرکز تجارت بین الملل (ITC) نمود و باتوجه به برنامه توسعه مصوب هیئت مدیره در راستای همخوانی با اهداف کلان، سرمایه شرکت را از ده میلیون ریال به مبلغ یک میلیارد و ده میلیون ریال افزایش دادیم و با بکارگیری تیم متخصص در حوزه بازرگانی خارجی اقدام به انجام فعالیت های تحقیقاتی در بازارهای هدف با همکاری شرکای تجاری در کشورهای ترکیه ( شهر آدانا و قاضی عنتپ)، عراق(شهر اربیل)، انگلستان (پایلوت اروپا – منطقه ولز) و آفریقای جنوبی (پایلوت آفریقا – شهر ژوهانسبورگ) نمودیم و ضمن امضاء تفاهم نامه های مشترک کاری در حوزه های بازاریابی و صادرات کالا و خدمات با 3 شرکت بازرگانی عمومی (General Trading) در کشورهای مذکور راه رسیدن به این بازارها را آسان تر کردیم.
پس از تصویب قانون شکل گیری شرکت های مدیریت صادرات و با پیگیری های مستمر مجوز فعالیت از سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان یکی از شرکت های مدیریت صادرات ایران (EMC) را اخذ نمودیم.
درسال 1397 به جهت توسعه بازار صادراتی و جلوگیری از تاثیر مضاعف تحریم های بین المللی بخشی از سهام یک شرکت در کشور ترکیه خریداری شد. این شرکت هم اکنون در ترکیه با در اختیار داشتن انبار و تجهیزات مربوطه درشهر استانبول (بخش آسیایی) در بازار واردات و فروش سنگ مشغول به فعالیت می باشد.
سال 1398 برای شرکت کویرنگین سال تغییرات بنیادی در نحوه عملکرد به سمت چابک سازی بیشتر و تمرکز صادراتی بر محصولات شرکت های خرد، کوچک و متوسط (M & SME`s) با تمرکز بر محصولات دانش بنیان و دارای مزیت صادراتی بوده است و از اینرو در ابتدای سال شعار شرکت به " تخصص ما تمرکز و تمرکز ما مدیریت صادرا ت است" تغییر یافت.
شرکت مدیریت صادرات کویر نگین بین الملل کیهان با دارا بودن بانک اطلاعاتی قوی از خریداران هدف و تیم بازرگانی همکار و مقیم در بازار های مذکور، امکانات مناسبی برای ارائه خدمات بازاریابی صادراتی به تولیدکنندگان داخلی جهت ورود به بازارهای بین المللی در قالب مدیریت صادرات کالا و خدمات در چهارچوب قوانین مصوب شرکت های مدیریت صادرات را دارد.
برند الگور هم اکنون به صورت بین المللی دارای محصولاتی متنوع صادارتی می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت WWW.AFTER1YEAR.COM مراجعه فرمایید. درسال 1397 با تصویب هییت مدیره، بخشی از سهام شرکت بین المللی راه ابریشم در کشور ترکیه خریداری شد. این شرکت هم اکنون در ترکیه با در اختیار داشتن انبار و تجهیزات مربوطه در بازار واردات و فروش سنگ مشغول به فعالیت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت WWW.UI4T.COM مراجعه فرمایید.

اعضای هیئت مدیره


اهم فعالیت های پیشین و در جریان شرکت مدیریت صادرات کویر نگین بین الملل:


1- نمایندگی انحصاری واردات شرکت گلین تاشی گیدا از ترکیه.(شرکت تولید کننده انواع نوشیدنی بدون گاز) – 1392 تاکنون.

2- نمایندگی انحصاری فروش و صادرات پیش فیلتر گریز از مرکز رافع به 6 کشور منطقه. (اختراع ثبت شده در جهت جداسازی ذرات سیلیس از هوای ورودی به موتور)صادر شده به کشورهای عراق، افغانستان، کویت، عمان و دبی – 1393-تاکنون.

3- صادرکننده انواع محصولات باغی و گلخانه ای مناطق شمالی شامل کیوی فلفل دلمه ، خیار، گوجه و سیب درختی با مشخصه منحصر بفرد سلامت (safe).(قرارداد مدیریت صادرات)- 1392-1397.

4- مشاور و مجری پروژه تحقیقات بازار و مدیریت صادرات شرکت طبیعت سبر(سینره) در کشورهای کنیا و سوریه – 1396-1397.

5- سرمایه گذاری مشترک در بازسازی، تجهیز و بهره برداری از مجموعه عظیم خدماتی توریستی اپیک یولو (راه ابریشم) در شهر آدانا ترکیه. -1396-تاکنون.

6- نماینده انحصاری مدیریت صادرات شرکت پروفیل آسیا (تولیدکننده انواع پروفیل، زِد سوله، گاردریل ایمنی جاده ای و تجهیزات نصب سلولهای خورشیدی – صادرات به کشورهای افغانستان، پاکستان و عراق – 1397- تاکنون.

7- مدیریت و صادرات انواع سنگهای ساختمانی به کشور ترکیه از طریق سرمایه گذاری مشترک در انبارش کالادر در استانبول. 1398 - تاکنون.

8-مشاور و مجری دفتر خدمات صادراتی در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد – 1398-تاکنون.

9- منتور در شتابدهنده صادرات اتاق بازرگانی اصفهان – 1398-تاکنون.

10- عضو انجمن مدیران صنایع ایران – 1399-تاکنون.

11- عضو هییت مدیره انجمن صادرکنندگان استان اصفهان -1398- تاکنون.

12- مشاور مدریت صادرات خانه صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان – 1399 تاکنون.

13- کارگزار رسمی مدیریت صادرات و منتور کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری – 1399 تا کنون.

14- کارگزار رسمی توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری – 1400 تا کنون.

15- مشاور و مجری پروژه مدیریت صادرات شرکت بیتاپلیمر فردانگر-1400.

مرکز توسعه و توانمندسازی صادرات بیدار

در سال 1399 و با استناد به نیاز فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با بازرگانی خارجی، مرکز توسعه و توانمندسازی صادرات بیدار ایجاد گردید. وظیفه این مرکزتربیت کارآموزان علاقه مند به حوزه مدیریت صادرات طی یک دوره 12 هفته ای می باشد. این مرکز با استفاده از مدل مفهومی "مثلث کسب و کار صادراتی" دوره 12 هفته ای را طراحی و اجرا نموده است. در این دوره کارآموزان ضمن آشنایی با مفاهیم اصلی صادرات پایدار در یک پروژه کاری با منتورینگ کارشناسان شرکت، دانش لازم برای فرایند صادرات را به دست می آورند.

فارسی