The effects of the corona on Chinese trade are fading
اثرات کرونا بر تجارت چین در حال محو شدن است
2 تیر 1400
Beginning of registration of the sample exporter of the year 1400
آغاز ثبت‌نام انتخاب صادرکننده نمونه سال 1400
2 تیر 1400

وبینار بازار چین برگزار شد

China Market Webinar

China Market Webinar

وبینار بازار چین با همکاری سازمان توسعه تجارت ایران و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان و‌ با حضور شرکت‌های اصفهانی برگزار شد.
روبینار بازار چین با همکاری سازمان توسعه تجارت ایران و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان و‌ با حضور شرکت‌های اصفهانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، در این نشست مجازی که به صورت پرسش و پاسخ برگزار شد، سیدرضا سیدآقازاده، مدیرکل دفتر آسیا و اقیانوسیه و محسن رضایی‌پور، دبیر میز چین و آ.سه.آن سازمان توسعه تجارت ایران به سوالات شرکت‌کنندگان پاسخ دادند.
خاطرنشان می‌سازد، چگونگی ارزیابی اعتبار شرکت‌های چینی، نحوه انتخاب شرکای محلی، شیوه ورود به بازار در مورد محصولات مختلف از جمله باطری خودرو، قیر، محصولات معدنی و ارائه خدمات فنی و مهندسی، نحوه عقد قراردادهای تجاری و پیگیری اختلافات تجاری و امکان صادرات محصولات مختلف به چین مانند تجهیزات پزشکی اهم مواردی بود که از سوی شرکت‌های اصفهانی مطرح شد.
گفتنی است، سازمان توسعه تجارت ایران به منظور توانمندسازی شرکت‌های ایرانی در بازارهای بین‌المللی مجموعه‌ای از برنامه‌های آموزشی را برگزار می‌کند و در این راستا به زودی کلاس‌های آموزشی میانمار، هند، چین‌، پاکستان، افغانستان، ترکیه، استرالیا، ژاپن و سایر کشورها برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیدار
فارسی