Congratulatory message from Minister Samat on the occasion of the National Day of Industry and Mining
پیام تبریک وزیر صمت به مناسبت روز ملی صنعت و معدن
9 تیر 1400
Accelerate and facilitate the fulfillment of foreign exchange obligations
تسهیل و تسریع ایفای تعهدات ارزی حاصل از صادرات سال 1397
9 تیر 1400

پیام تبریک معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران به مناسبت روز صنعت و معدن

Congratulatory message from the Deputy Minister and Director General of the Trade Development Organization of Iran on the occasion of Industry and Mining Day
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در پیامی، روز صنعت و معدن را تبریک گفت.
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در پیامی، روز صنعت و معدن را گرامی داشت.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، حمید زادبوم در پیام خود به مناسبت روز صنعت و معدن، این روز را به فعالان عرصه صنعت و معدن کشور تبریک گفت.
در این پیام آمده است:
به گواهی تاریخ، ایران اسلامی نبردهای نابرابری را تجربه کرده، اما چه در قالب جنگ تحمیلی و چه در عرصۀ جنگ اقتصادی همواره به مدد مردم پاکدل و از جان گذشته پیروز و سربلند بوده است.
در سال‌های اخیر با وجود تمام محرومیت‌های تحمیل شده از سوی استکبار جهانی و موانع ایجاد شده ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا، شاهد فداکاری‌های اهالی پرتلاش صنعت و معدن کشور بوده‌ایم.
این دو حوزه مهم و تاثیرگذار در اقتصاد کشور را هیچ مانع خرد و کلانی متوقف نکرده آنگونه که همچنان علیرغم کاستی‌ها و دشواری‌ها منشأ حیات کشور بوده‌اند.
صنعت و معدن، در سال مزین به نام «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» بر پویایی خود افزوده و قطعا رو به سوی جایگاهی پیش می‌رود که از دید جهانیان برای کشورمان دست نیافتنی می‌نماید.
در آینده‌ای بسیار نزدیک، دنیا شاهد درخشش خیره‌کننده «صنعت و معدن» ایران در عرصه‌های بین المللی خواهد بود.
در پایان، با گرامیداشت روز «صنعت و معدن» برای فعالان این حوزه که به عنوان پشتیبانان تولید با اثرگذاری ویژه بر چرخه صادرات کشور، همچون دژی مستحکم در برابر ناملایمات کنونی ایستادگی می‌کنند، آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیدار
فارسی